Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2020

Scroll to top

Top

4,627 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Nga K.O ne Izrael, Pioli mendon per te perjashtuarit nga skuadra…

Sky – Nga K.O ne Izrael, Pioli mendon per te perjashtuarit nga skuadra…
  • On 25/11/2016, 22:08

Stervitje e fort qe kete pasdite, pas rikthimit nga Izrael skuadra zikalter ka zhvilluar menjehere stervitjen pas ndeshjes qe i kushtoj eleminimin nga Europa League. Mund te quhet si nje denim i grupit per ate performance te shemtuar qe ben ne Izrael, keshtu u perballen me denimin e pare te Stefano Pioli, i cili nuk e fshehu merzitjen dhe zhgenjimin nga skuadra. Ne skuadren zikalter dihet qe ka nje mbipopullim lojtaresh, dhe sipas Sky ndeshja e djeshme do shtyj Piolin per te perjashtuarit qe do nxiren ne merkato kete janar. Nga ana tjeter Stefano po vezhgon me vemendje elementet pozitive te cilet do i blindoje per te vazhduar tek Inter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.