Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

540 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Nga te rikthyerit, Guarin eshte me gati. Osvaldo gjysem. Por Interi shpreson tek rekuperimi…

Sky – Nga te rikthyerit, Guarin eshte me gati. Osvaldo gjysem. Por Interi shpreson tek rekuperimi…
Inter Club Staff

Massimiliano Nebuloni qe nga studiot e Sky Sport 24 ka folur per situaten e te demtuarve tek shtepia Inter dhe per te rikthyerit ne dispozicion.

“Nagatomo, Osvaldo dhe Guarin jane tre perforcimet fondamentale te Interit ne kete moment per sa i perket kualitetit qe ata disponojne. Duhet te kuptohet ende se nese te tre mund te luajne qe nga minuta e pare. Sigurisht Guarin eshte ai qe eshte me gati nga te gjithe te rikthyerit. Osvaldo eshte fondamental ne kete moment sepse zikalterit kane veshtiresi ne shenimin e golave, por nuk besohet se ai i ka 90 minuta ne kembet e tij. Interi nderkohe shpreson edhe tek rikthimi dhe gjendja me e mire e Nagatomos dhe gjithashtu shpreson se ai nuk do e thirret nga Japonia per ndeshjet nderkombetare. Sigurisht qe Guarin do te jete ai qe do te rikthehet ne dispozicion te plote me shpejt se dy te tjeret.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.