Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

859 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky nuk bindet me besimin e Thohir: Mazzarri luan gjithcka me Napolin!

Sky nuk bindet me besimin e Thohir: Mazzarri luan gjithcka me Napolin!
Inter Club Staff

Erick Thohir, ne diten e djeshme, ka mare ne telefon Walter Mazzarrin per ti thene se beson tek tranjeri toskan.

Pavarsisht gjithe kesaj, Sky Sport nuk beson shume tek ‘besimi’ i treguar nga manjati indonezian dhe perserit dicka qe e thane edhe dje: Per Mazzarrin mund te rezultoje decizive ndeshja me te kaluaren e tij. Ndeshja ndaj Napolit, nese do te humbet, mund te thote per te se eshte ndeshja e fundit si tranjer i Interit, pavarsisht besimit te shprehur publikisht te Thohir.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.