Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,381 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Oferte BOOM nga Tottenham per Guarin. Interi thote jo, por…

Sky – Oferte BOOM nga Tottenham per Guarin. Interi thote jo, por…
Xhorxh Gellci

Te reja te rendesishme nga Sky Sport per merkaton e Interit. Sic eshte zbuluar nga Gianluca Di Marzio direkt ne emisionin “Speciale Calciomercato”, ka ardhur nje oferte shume e rendesishme per Fredy Guarin. Propozimi ka ardhur nga Tottenham dhe ishte prej 20 milion eurosh. Interi per momentin ka thene jo, por ne qofte se skuadra angleze do te insistonte duke e ngritur shifren e ofruar, shoqeria zikalter do te rivleresonte. Sipas Di Marzios, ekziston mundesia se Interi ka refuzuar duke i treguar Tottenhamit se duhet te paguaje me shume dhe eshte duke pritur nje oferte akoma me te madhe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.