Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

809 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Oriali nuk kthehet tek Inter. Nuk varet nga Moratti, por Thohir mendon qe…

SKY – Oriali nuk kthehet tek Inter. Nuk varet nga Moratti, por Thohir mendon qe…
Xhorxh Gellci

Interistat e lidhin imazhin e tij me Tripleten dhe do te donin nje rikthim te tij tek Inter. Por Lele Oriali nuk do te kthehet ne shoqeri, sipas SkySport, ku Massimiliano Nebuloni u ka shpjeguar tifozeve qe kane bere pyetjen: “Eshte pothuajse e pamundur qe te kthehet. Eshte divorcuar nga Inter ne 2010, dhe mire apo keq, ajo eshte nje epoke e mbyllur. Nuk besoj qe per momentin Thohir ka qellim te marre dike tjeter. Nese ky vendim varet nga Moratti? Nje konsultim mes Thohir dhe Presidentit te Nderit behet gjithmone, por fjala e fundit i perket indonezianit dhe bashkepunetoreve te tij, te cilet kane marre ne dorezim shoqerine ne javet e fundit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.