Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,444 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Osvaldo-Parma, te rejat e fundit. Mario Suarez…

SKY – Osvaldo-Parma, te rejat e fundit. Mario Suarez…
Bujar Berishaj

Atletico Madrid i ka thene Interit qe nuk deshiron qe te shes Mario Suarez. Zikalterit jane gjithmone ne kerkim te nje mesfushori me Yann M’Vila drejt QPR. Ne dalje mbeten edhe KrhinMbaye dhe Osvaldo te cilit i eshte vene pas Parma.

Ai po reflekton mbi te ardhmen dhe nuk i ka thene akoma jo emilianeve por ka kerkuar 1.5 milione nga tani deri ne fund te sezonit. Shume, dhe tani emilianet po reflektojne.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.