Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

656 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Palacio bene Mazzarrin te buzeqesh: ne testin e sotem…

SKY – Palacio bene Mazzarrin te buzeqesh: ne testin e sotem…
Bujar Berishaj

Ne nje moment vecanerisht te veshtire, Walter Mazzarri gjen me ne fund nje arsye qe te buzeqesh.

Ne testin e sotem me Primaveran, Rodrigo Palacio ka treguar te jete ne rritje neto: nga kembet e tij kane lindur 2 aksionet qe jane shnderruar ne gola nga Mauro Icardi, per me teper il Trenza ka levizur shume mire.

Argjentinasi, i cili ka pasur disa veshtiresi ne kete fillim sezoni pas problemit me kycin e kembes qe e ka kushtezuar edhe ne Boteror, dhe tani sic raporton Silvia Vallini ngs Sky Sport, por pregaditet qe te mbeshtes Mauriton ne ndeshjen kunder Napolit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.