Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

919 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Per nje Stankovic qe do te largohet, dy te senatore te tjere do te rinovojne

Sky – Per nje Stankovic qe do te largohet, dy te senatore te tjere do te rinovojne
Inter Club Staff

Sipas Sky Sport 24, ne reportazhin e pak minutave me pare, konfirmohet se Dejan Stankovic do te largohet, por sipas medias Italiane dy senatore te tjere te Interit do te rinovojne kontraten me zikalterit.

Dejan Stankovic sic eshte perfolur keto dite, do te largohet nga Interi kete vere perfundimisht, dhe mundesite per te do te jene dy, ose te terhiqet, ose te vazhdoje karrieren e tij ne kontinentin amerikan. Atje kerkohet nga disa ekipet te MLS, me sakte Montreal dhe Toronto.

Nderkohe qe dikush largohet, dy te tjere nuk do te kene te njejtin fat. Po flasim per Walter Samuel dhe Javier Zanettin. Brenda 48 oresh, sic referon Sky, do te zyrtarizohen rinovimet e kontratave te dy lojtareve, te cilat i skadonin kete sezon.

Pra, ‘The Wall’ dhe ‘El Tractor’ do te jene me Interin sezonin e ardhshem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.