Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,304 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Pereira do te largohet brenda te henes. Belfodil? Parma bllokon gjithcka. D’Ambrosio…

Sky – Pereira do te largohet brenda te henes. Belfodil? Parma bllokon gjithcka. D’Ambrosio…
Inter Club Staff

Pereira ndermjet fundit te kesaj jave dhe te henes do te shitet: Formula do te jete ajo e huazimit me te drejte blerje dhe tratativa me Marsejen eshte ne nje pike te mire, ndersa D’Ambrosio eshte gjithmone e me afer, me pak fjale, ai do te vishet zikalter.

Per sa i perket Belfodil, Parma deshiron ta dergoje tek Sassuolo dhe nuk pranon huazimin qe do te beje Interi tek West Ham, edhe pse lojtari Algjerian nuk deshiron te shkoje tek ekipi Italian dhe mendon vetem per West Ham. Do te jete nje loje “e me te fortit” kjo qe do te behet ne ditet ne vazhdim. Te shohim cdo te ndodhe. Nje lajm edhe per Mata-n qe eshte folur se ka qene edhe Interi i interesuar. Spanjolli duket se po ndiqet me shume interes nga Atletico Madrid sipas asaj qe thote Di Marzio per Sky.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.