Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 29, 2020

Scroll to top

Top

280 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Pioli eshte drejt konfirmimit te skuadres qe mundi Fiorentinen. Deshiron…

Sky – Pioli eshte drejt konfirmimit te skuadres qe mundi Fiorentinen. Deshiron…
Inter Club Staff

Vijne konfirmime ne keto ore, per sa i perket skuadres qe pritet te zbrese ne fushe neser ndaj Napolit ne San Paolo.

Sic tregohet nga Massimiliano Nebuloni ne lidhje direkte me Sky Sport nga Pinetina, ne fakt, tranjeri zikalter duket se eshte i vendosur per te konfirmuar skuadren qe hodhi ne fushe te henen ndaj Fiorentines, por me nje dyshim te vetem.

“Interi po shkon drejt konfirmimit te plote te formacionit qe luajti ndaj Fiorentines. Do te ishte hera e pare ne kete sezon. I vetmi dyshim per Piolin ka te beje me mesfushorin perkrah Kondogbias ne qender. Eshte provuar shume here Brozovic, por Joao Mario eshte gati por ai nuk shkelqeu te henen, prandaj nuk eshte e sigurte nje hedhje e tij nga minuta e pare ne fushe. Nderkohe mbrojtesat e krahut pritet te jene ende Ansaldi dhe D’Ambrosio dhe pas Icardit do te luaje Candreva me Perisic nga krahet me Banega ne qender pas shpines se sulmuesit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.