Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

708 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Pioli ruan Banega dhe Candreva: ska Sparta Prage per ta!

Sky – Pioli ruan Banega dhe Candreva: ska Sparta Prage per ta!
Inter Club Staff

Antonio Candreva dhe Ever Banega nuk do te bejne pjese ne sfiden kunder Sparta Prages.

Konfirmimi vjen ne keto minuta nga Sky Sport: dy lojtaret e Interit do te ruhen ne ndeshjen e fundit te Europa League qe do te luhet vetem per statistike, sepse ndeshja e vertete e rendesishme per Interin do te luhet te dielen ndaj Genoas. Nderkohe vazhdon eksperimenti i Joao Miranda ne mesfushe, ne mbrojtje te repartit mbrojtes qe deri me tani eshte dukur shume i brishte dhe difekti me i madh i ketij Interi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.