Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 12, 2021

Scroll to top

Top

1,071 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Plani i Guarin per te ardhmen eshte ky…

SKY – Plani i Guarin per te ardhmen eshte ky…
Xhorxh Gellci

Fredy Guarin dhe e ardhmja. Interi e konsideron nje nga lojtaret me te rendesishem por nje oferte e konsiderueshme mund ta bente shoqerine zikalter te mendohej. Sot kemi lexuar edhe fjalet e Radamel Falcao, sulmuesin e ardhshem te Monaco, qe e ftonte bashkekombasin e tij tek skuadra franceze. Por Fredy – sic shpjegon redaksia e Sky Sport – mbi ceshtjen e te ardhmes ka ne mendje nje qellim shume te qarte. Destinacione si Monaco apo Anzhi nuk e kenaqin, perkundrazi: kolumbiani ka ndermend te refuzoje skuadra te ketij tipi, nuk deshiron te mendoje vetem per parate. Guarin do te largohej nga Interi vetem perpara nje propozimi te nje klubi te njohur, dhe pasi Interi te kete vendosur ta shese. Dicka e tille nuk ka ndodhur akoma dhe natyrisht, Guarin do te qendronte tek Inter me gjithe qejf, ashtu sic e ka deklaruar me shume se njehere. 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.