Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,492 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Podolski do te shkonte tek Inter me sy mbyllur. Por fillimisht eshte Diarra…

Sky – Podolski do te shkonte tek Inter me sy mbyllur. Por fillimisht eshte Diarra…
Bujar Berishaj

Lukas Podolski deshiron Interin.

Kete e mbeshtet edhe Sky Sport, sipas te cileve “gjermani do te shkonte me sy mbyllur tek Inter”. Tani mbetet per tu bindur Wenger dhe te pranoj huazimin me te drejte blerje. Por blerja e pare me shume mundesi do te jete Lassana Diarra, qe ka hedhur poshte dyshimet per gjendjen e tij fizike: vizitat mjeksore kane qene ne gjendje te perkryer.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.