Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,304 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Podolski i ben presing Arsenalit: deshiron Interin qe po negocion per formulen…

Sky – Podolski i ben presing Arsenalit: deshiron Interin qe po negocion per formulen…
Bujar Berishaj

Podolski deshiron Interin dhe per kete po ben presing tek Arsenali qe te largohet ne janar.

Sic raportojne nga SkySport24, shoqeria zikalter vazhdon te negocioj me klubin londinez sepse deshiron t’i jap Mancinit nje sulmues krahu per te cilin ai ka nevoje. Po kerkohet nje akord sa i perket formules se transferimit: Ausilio ka kerkuar nje huazim me te drejte blerje kurse Wenger deshiron nje huazim me pagese me obiligim blerje ne qershor.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.