Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

5,136 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Podolski ka mbetur i mahnitur ne qendren stervitore te Interit perpara…

Sky – Podolski ka mbetur i mahnitur ne qendren stervitore te Interit perpara…
Inter Club Staff

Podolski ne viziten e pare tek qendra stervitore e Interit ne Appiano Gentile ka mbetur teper i mahnitur kur eshte gjendur perpara nje fotoje.

Ka qene pikerisht nje foto e Roberto Baggios dhe Ronaldo fenomenit ajo qe ka mahnitur Poldin dhe e ka bere te ndaloje per disa caste, tregojne nga SkySport24. Interi eshte ende ne pritje te transferit(dokumentave), gje e cila do e lejonte ate te ishte ne fushe te marten ndaj Juventusit: Dokumenti pritet te vije brenda 12 oreve ne vazhdim dhe pritet te jete tek zyrat e Interit neser ne mengjes, e nese cdo gje shkon pas planit ai mund te beje pjese tek lojtaret e grumbulluar per ne Torino te Roberto Mancinit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.