Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,343 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Podolski nuk do te jete sulmuesi i vetem dhe nuk perjashton Lavezzin! Do te ishte…

Sky – Podolski nuk do te jete sulmuesi i vetem dhe nuk perjashton Lavezzin! Do te ishte…
Bujar Berishaj

Mario Giunta ne studiot e Sky ka folur per Ezequiel Lavezzin dhe per mundesite e Inter qe ta sjell lojtarin ne Milano.

“Mancini kerkon dy sulmues krahu, nese do te arrinte Podolski se bashku me Lavezzin do te ishte nje merkato e pasur zikalter. Per momentin nuk ka sinjale mbi faktin qe njeri mund te perjashtoj tjetrin. Eshte e vertete se zikalterit jane te koncentruar tek Podolski. Ardhja e lojtarit nuk do ti mbyllte dyert per alternativat tjera”, tregon gazetari.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.