Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 27, 2021

Scroll to top

Top

989 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Pupi deri ne fund te 2015. Bergomi me Thohir?

SKY – Pupi deri ne fund te 2015. Bergomi me Thohir?
Ardis
  • On 10/11/2013, 16:52

Gjate lajmeve te ores 16:00 ne Sky Sport 24, gazetari Massimiliano Nebuloni, ka folur per dy skenare hipotetike persa i perket te ardhmes ne shtepine zikalter, e pare eshte e lidhur me kapiten Zanettin dhe e dyta ka te beje me aksionerin e ri Erick Thohir. Gazetari nuk perjashton hipotezen edhe te nje viti tjeter ne fushe me bluzen zikalter per Pupi-n, duke e shtyre edhe nje vit tjeter sezonin e lamtumires ne futbollin e luajtur.

Me pas vazhdon, duke folur skenarin e dyte hipotetik, qe Erick Thohir ka kerkuar Giuseppe Bergomin, si kandindat per te qene prezent ne hierarkine e shoqerise se ardhme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.