Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,140 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Rabiot dhe Yedlin, ‘faktori Thohir’. Medel…

Sky – Rabiot dhe Yedlin, ‘faktori Thohir’. Medel…
Bujar Berishaj

“Rabiot eshte nje lojtar qe Inter e ndjek dhe do perpiqet qe te hedh ne ere Juventus dhe Romen qe jane ne gare per te. PSG mund te vendos qe ta shes ate me te drejten per ta riblere pastaj ne menyre qe te ruaj kontrollin e lojtarit dhe koston e kartonit relativisht te larte.” Kete shpjegon Luca Marchetti nga Sky.

Per Medel. “Te hene pritet te niset Ausilio, nderkohe, agjenti eshte tashme ne Uells duke provuar te zbus kerkesat e Cardiff. Inter qendron i qete sepse ka akordin e lojtarit, dhe ka marredhenie te mira mes presidenteve. E njejta gje mund te thuhet edhe per Rabiot dhe Yedlin, ne fund. Nje lloj ‘faktori Thohir’.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.