Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,651 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Rabiot, oferta e Interit eshte pranuar nga PSG. Longo tek Cagliari. Astori dhe Rolando…

Sky – Rabiot, oferta e Interit eshte pranuar nga PSG. Longo tek Cagliari. Astori dhe Rolando…
Inter Club Staff

Interi eshte levizur e fundit por Thohir ka nje marveshje me Presidentit e PSG per Rabiot dhe keshtu eshte ne avantazh ndaj Juventusit(qe ka akordin me lojtarin) dhe Romes. Eshte bere nje oferte te klubi Parizien qe ne fakt – sigurojne tek Sky – e ka pranuar dhe kjo i ve zikalterit ne nje pozite mjaft te mire ne krahasim me konkurentet.

Nderkohe Cagliari mer zikalterit Longo dhe Crisetig ne huazim dhe Benedettin me titull perfundimtar. Klubi i Giulinit kishte kerkuar edhe portierin Di Genaro i cili eshte edhe shume i kerkuar ne Serie B. Gjate takimit u fol edhe per Astorin, lojtar i cili mund te rinovoje me skuadren ishullore. Interi shpreson gjithashtu te bleje Rolandon pavarsisht fjaleve te presidentit te Portos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.