Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

460 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Ranocchia, rinovimi i kontrates eshte gjithmone e me afer…

Sky – Ranocchia, rinovimi i kontrates eshte gjithmone e me afer…
Inter Club Staff

Andrea Ranocchia eshte shume afer rinovimit te kontrates.

Kete gje e referon Sky Sport, e sipas tyre mungon shume pak nga konfirmimi i mbrojtesit qendror Italian qe sot ka qene prezent ne konferencen per shtyp te Piero Ausilios si spektator. Ranocchia keshtu, do te qendroje tek Interi dhe ndoshta do te jete nje nga pretendentet kryesore per shiritin e Kapitenit.

Pas pak ketu tek inter.al edhe intervista e gjate e Ausilios.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.