Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,369 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Rekuperim i shpejte nga Kondogbia. Me shume sllav kunder Palermos. Jovetic…

Bujar Berishaj

Nga qendra stervitore e Interit flet per SkySport24 gazetari Andrea Paventi qe tregon per rrjedhojat e Inter-Juve ne prag te ndeshjes ne kampionat kunder Palermos:

“Paraqitjet e mira te Eder, Ljajic, Perisic dhe Brozovic mund te bindin Mancinin qe te mbeshtetet tek ata per ndeshjen e kampionatit. Lendimi i Kondogbias nuk eshte serioz, sot ka punuar i diferencuar ashtu si lojtaret qe dje kane luajtur ne kupe. Ndoshta kunder Palermos do te jete edhe ai, nuk dihet nese nga fillimi ose gjate ndeshjes. Mund te jete edhe Jovetic, qe ka punuar i diferencuar por te premten mund te kthehet me grupin”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.