Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 23, 2020

Scroll to top

Top

1,052 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Rhodolfo, Gremio deshiron ta shes. Vida…

SKY – Rhodolfo, Gremio deshiron ta shes. Vida…
Bujar Berishaj

Vazhdon te shtrohet pyetja Rhodolfo nga studiot e Sky Sport.

Shoqeria zikalter ka ofruar nje huazim me te drejte blerje, por Gremio deshiron ta shes menjehere, pa huazim. Dhe sipas transmetuesit satelitor tani klubi brazilian duket i bindur per te pranuar huazimin. Megjithate, eshte gati nje alternative: eshte propozuar Vida i Dinamo Kiev, por duket e veshtire per arsye te kohes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.