Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 25, 2020

Scroll to top

Top

993 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Rhodolfo, kontakte te vazhdushme. Po negociohet: Ja shifrat! Huazimi duket…

Sky – Rhodolfo, kontakte te vazhdushme. Po negociohet: Ja shifrat! Huazimi duket…
Inter Club Staff

Kontakte telefonike te vazhdueshme. Keshtu thone tek SkySport24 per mbrojtesin brazilian te Gremios Rhodolfo, qe ka perfunduar ne shenjestren e Interit ditet e fundit.

Ne keto ore zikalterit jane ne kontakte te njepasnjeshme me perfaqesuesit e lojtarit dhe me drejtuesit e klubit brazilian. Formula per transferimin e tij nuk dihet ende, por sipas Sky Interi deshiron ta mare ne huazim me te drejte blerje rreth 3-4 milion euro, por kjo formule nuk i pelqen Gremios qe deshiron ta shese perfundimisht lojtarin perballe nje oferte te mire. 4 milione do te mjaftonin e Gremio do te binte dakort per nje pagese me keste, por Interi nuk eshte i bindur. Gjithesesi kjo mbetet per tu pare ne oret ne vazhdim sepse priten zhvillime te reja.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.