Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

348 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Rinovimi i Icardit shtyhet per javen e ardhshme?

SKY – Rinovimi i Icardit shtyhet per javen e ardhshme?
Bujar Berishaj

Mund te mos vij as edhe ne kete jave tymi i bardhe per rinovimin deri me 2019 te Mauro Icardit me Interin.

Sic raporton Andrea Paventi per SkySport24, tratativat jane duke vazhduar ne drejtim te duhur edhe sa i perket ceshtjes se lidhur me te drejtat e imazhit dhe pretendimet e lojtarit.

Nese firmat nuk vijne te enjten apo te premten, gjithcka do te shtyhej me shume mundesi per javen e ardhshme. Nje ceshtje kohe, pas takimeve pozitive mes agjentit te Mauritos, Abian Morano dhe drejtuesve zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.