Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 19, 2019

Scroll to top

Top

202 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Rolando eshte me afer, tani Porto dergon sinjale pozitive.

SKY – Rolando eshte me afer, tani Porto dergon sinjale pozitive.
Xhorxh Gellci

Tratativa te vazhdueshme, Porto dhe Inter punojne per Rolando. Klubi zikalter, sic dihet tani, shtyn per te blere mbrojtesin 28 vjecar portugez, profil shume i pelqyer per Walter Mazzarrin. Ne oret e fundit duket se kane ardhur sinjale pozitive nga ana e Portos, dhe ne fillimi te javes te ardhshme mund te vije nje hapje decizive. Marreveshja eshte me afer, Inter ben levizjet e fundit per Rolando.” – kete ka thene eksperti i merkatos ne SKY Gianluca Di Marzio mbi afrimin e ri mes Inter dhe Portos persa i perket Rolandos.

Blerja perfundimtare e portugezit eshte prane, per kenaqesine e tifozeve dhe Walter Mazzarrit. Decizive ka qene edhe deshira e lojtarit per te mbajtur fanellen zikalter veshur.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.