Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

678 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Rolando goditja e ardhshme. Nese qendron Guarin…

SKY – Rolando goditja e ardhshme. Nese qendron Guarin…
Bujar Berishaj

Inter mund te mbyll merkaton e saj me Rolandon nga Porto, raporton Sky.

Me Dragoes marreveshja eshte prej dites, duhet vetem te pritet nje largim ne mbrojtje, si Silvestre ose Campagnaro. Ne largim eshte edhe Fredy Guarin, per te cilin mes te henes dhe te martes do te kete bisedime me agjentin Marcelo Ferreyra. Askush nuk ka trokitur ne deren e Interit me 15 milione euro, cmim i fiksuar nga dirigjenca.

Perndryshe, kolumbiani do mund te qendronte dhe do te ishte nje alternative per Mazzarrin per medianon dhe sulmin. Lojtari deshiron te pakten 3 milione ne vit per 3 vjet, nje kerkese qe e ka frikesuar edhe Monacon.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.