Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

308 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Rolando larg, Hugo mund te qendroj. Zuniga…

SKY – Rolando larg, Hugo mund te qendroj. Zuniga…
Bujar Berishaj

Inter kerkon nje sulmues per perforcim. Ibarbo pelqehet, por kushton shume dhe shenon pak. Jovetic do ishte enderra e Mazzarrit, raporton gazetari i SKY, Massimiliano Nebuloni.

Pastaj tekniku do donte nje esterno, ideali do ishte Zuniga. Per mbrojtjen eshte e veshtire blerja e plote e Rolando, duke rritur kuotat e qendrimit te Campagnaro, Gjithashtu pritet edhe konfirmimi i rinovimit te Ranocchia.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.