Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 22, 2019

Scroll to top

Top

783 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Roma-Santon, piste e pranueshme nga Inter.

Sky – Roma-Santon, piste e pranueshme nga Inter.
Juxhin Nebiaj

Mario Rui eshte demtuar seriozisht dhe do mungoje per shume kohe, Spalleti keshtu ka nevoje per 2 mbrojtesa per te plotesuar organiken e skuadres. Emri i pare ishte ai i Dodo, por edhe te tjere si Lazaar, Gaston Silva i Torino, se fundmi eshte folur dhe emri i Davide Santon. Kjo mundesi eshte e pranueshme nga Inter, duke pare mungesen e akordit me Sunderland dhe Napoli.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.