Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

389 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Rubin Kazan ka ndryshuar tre here paktin me Interin dhe ka mare tre here pergjigje pozitive. Po tani cfare kerkon?

Sky – Rubin Kazan ka ndryshuar tre here paktin me Interin dhe ka mare tre here pergjigje pozitive. Po tani cfare kerkon?
Inter Club Staff

Interi eshte e bindur(ose me sakte ka shume besim) se neser do te vi OK perfundimtar per Yann M’Vila nga Rubin Kazan.

Eshte shpjeguar nga Sky edhe kete mbasdite por thuhet edhe tani ne darke. Ja fjalet e tyre: “Interi dhe lojtari kane bere gjithcka qe kane mundur. Rubin ka ndryshuar marveshjen per te cilen ishte rene dakort ne tavoline dhe tre here ka mare nje pergjigje pozitive nga Interi me ane te telefonit dhe nga ana e lojtarit. Tani sinqerisht nuk kuptohet se cfare deshiron Rubin, edhe pse ndryshimet ne organigramen e klubit mund te shpjegojne kete vonese.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags