Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 21, 2019

Scroll to top

Top

903 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Sa shume ndryshime per Interin ndaj Lazios: ja formacioni i mundshem! Perisic ne stol?

Sky – Sa shume ndryshime per Interin ndaj Lazios: ja formacioni i mundshem! Perisic ne stol?
Inter Club Staff

Pas pankines ne Barcelone, Sime Vrsaljko do te rikthehet titullar ne mbrojtje (krahun e djahte).

Ndersa per sa i perket korsise se njejte, por ne sulm, Candreva do te ulet ne stol dhe Politano do te luaje nga minuta e pare.

Keto jane te rejat e fundit qe vijne per sa i perket formacionit nga ajo qe tregon Sky Sport ne keto minuta.

Per sa i perket te tjereve konfirmohen pak a shume te gjithe me rikthimin e De Vrij ne mbrojtje por ka nje suprise ne sulm.

Kroati zikalter, Ivan Perisic pritet ta nise nga stoli ndeshjen? Nderkohe, ky eshte formacioni i mundshem sipas Sky Sport:

Samir Handanovic

Sime Vrsaljko

Milan Skriniar

Stefan De Vrij

Kwadwo Asamoah

Marcelo Brozovic

Matias Vecino

Matteo Politano

Borja Valero

Keita Balde

Mauro Icardi

INTER (4-2-3-1): Handanovic; Vrsaljko, De Vrij, Skriniar, Asamoah; Vecino, Brozovic; Politano, Borja Valero, Keita; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.