Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

755 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Samuel jashte, ja rezultatet e kontrolleve te para

Sky – Samuel jashte, ja rezultatet e kontrolleve te para
Andi Prifti

Dje u detyrua te largohej nga fusha me perpara se sa parashikohej per shkak te nje problemi muskular. Siç raporton Matteo Barzaghi nga SkySport24, nga kontrollet e para qe ka bere Walter Samuel, eshte zbuluar nje tendosje e muskujve ne femurin e kofshes te djathte.

Ne miqesoren kunder Chiasso, qe eshte luajtur te shtunen paradite ne Pinetina, ai kishte lene terrenin e lojes per tu zevendesuar me pas nga Rolando: ai kishte shkuar direkt ne dhomat e zhveshjes, Edhe Massimo Moratti, pas takimit me Pisapia, kishte konfirmuar: “Nuk doli mire.” Akoma nje problem tjeter muskular per argjentinasin qe bente pjese prej disa ndeshjesh ne listen e lojtareve qe trajneri kishte ne dispozicion. Mbetet per tu pare problemi i plote dhe kohet e rekuperimit.

 

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.