Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

778 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Samuel ko: Ja kohet e rekuperimit! Ai do te rikthehet…

Sky – Samuel ko: Ja kohet e rekuperimit! Ai do te rikthehet…
Inter Club Staff

Walter Samuel ju desh te ndalohej pa filluar mire sezoni per shkak te nje demtimi moskular. Dje u tha se Argjentinasi ka pesuar nje terheqje te grades se dyte ne kofshen e majte dhe menjehere te gjithe jane te alarmuar.

Ne realitet, sipas asaj qe thote SkySports24, ndalesa e Walter mund te jete vetem 3 jave. Me pas ai do ti bashkohet grupit, dhe fushes. Ne kete pike ai i bie te kthehet ne mesin e shtatorit. Ndoshta fiks ne kohe per Inter-Juventus…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags