Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

896 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Ranocchia tani eshte i pashitshem

Sky – Ranocchia tani eshte i pashitshem
Inter Club Staff

Demtimi i Walter Samuel ka nxjerre perfundimisht nga merkato Andrea Ranocchia, edhe pse shoqeria ka treguar besim tek ai duke mos blere Dragovic, se nese vinte Austriaku, Italiani do te largohej.

Por sipas Sky, tashme pozicioni i Ranocchias forcohet akoma me shume, dhe situata duket si viti i kaluar ku mendohej se do te largohej e me vone u be nje titullar i padiskutueshem. Ai e ka thene gjithmone qe do te qendroje, por tashme Interi nuk ka ndermend ta shese ate pas demtimit te Samuel, e Andrea pritet te jete titullar i Mazzarrit ne mbrojtjen me tre lojtare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.