Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 16, 2021

Scroll to top

Top

311 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Sapo ka perfunduar nje takim mes Branca dhe agjentit te Isla

SKY – Sapo ka perfunduar nje takim mes Branca dhe agjentit te Isla
Xhorxh Gellci

Agjenti i Mauricio Isla, Claudio Vagheggi, dhe drejtori i zones teknike te Interit, Marco Branca jane takuar ne zyrat e Interit ne qender te Milanos. Vazhdojne kontaktet me lojtari qe eshte mes Udineses dhe Juventus. Klubi friulan i ka lene dore te lire skuadres torineze: prandaj Interi duhet te arrije nje marreveshje me bardhezinjte. Tani per tani, te dyja palet jane te ndalura ne pozicionin e tyre: oferta eshte prej 5 milion, kurse kerkesa prej 7.5 milion. Sigurisht, Interi ka nga ana e tij deshiren e Islas, qe do te kthehet te luaje me vazhdimesi pas nje viti te veshtire.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.