Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 12, 2019

Scroll to top

Top

1,625 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Shaqiri, Bayern thote po per huazimin. Por cfare shifrash!

Sky – Shaqiri, Bayern thote po per huazimin. Por cfare shifrash!
Ardi Deda

Bayerni ka thene po per huazimin e Xherdan Shaqiri dhe ky tashme perben nje lajm. Por bavarezet duan nje huazim te kamufluar si shitje. Ne fakt, kerkesa eshte e larte, 6 milione euro per huazimin dhe 20 milione te tjera per blerjen perfundimtare, per nje operacion ne total prej rreth 30 milione euro.

Veshtire qe Inter mund te mendoje te mbylle ne keto shifra. Per ta provuar gjithsesi nevojitet shitja e Guarin pervec se asaj te Alvarez.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.