Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 20, 2019

Scroll to top

Top

4,283 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Shaqiri deshiron te luaj ne Itali: me shume Inter se Juve. Lavezzi…

SKY – Shaqiri deshiron te luaj ne Itali: me shume Inter se Juve. Lavezzi…
Bujar Berishaj

Luca Marchetti ka folur per merkaton ne studiot e SkySport24, keto jane fjalet e tij:

“Shaqirit do t’i pelqente te luante ne Itali, Inter eshte skuadra qe ka shpejtuar me shume pas tij. Zvicerani eshte me shume i ngjashem me Lavezzin se sa me Sneijder. Luajne te dy ne krah, kurse Wesley luan si trekuartist , pikerisht ajo cfare i duhet Allegrit. Nje lojtar krahu nderkohe eshte ajo cfare kerkojne zikalterit, qe mund te paguajne me pagesa te shtyera, dhe per kete veshtire te synohet Lavezzi, qe nuk mund te paguhet per dy vjet duke pare qe kontrata i skadon ne 2016. Por akoma asnje dere nuk eshte e mbyllur.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.