Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,505 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Shaqiri ka ardhur ne Appiano Gentile: Sot stervitet, Genoa eshte me afer!

Sky – Shaqiri ka ardhur ne Appiano Gentile: Sot stervitet, Genoa eshte me afer!
Inter Club Staff

Xherdan Shaqiri ka ardhur ne Appiano Gentile pak minuta me pare. Blerja e fundit e Interit ka mbaruar vizitat mjekesore me sukses dhe ne mengjes nenshkroi edhe kontraten me Interin.

Shaqiri eshte paraqitur pak me pare ne Pinetina. Tani mbasdite, Xherdani, do te zhvilloje stervitjen e pare me skuadren dhe ne kete pike rriten shume mundesite qe ai te grumbullohet per ndeshjen ndaj Genoas e cila luhet te dielen ne dreke ne oren 12:30.

Mungesa e Mateo Kovacic ne kete ndeshje per shkak skualifikimi e ben shume te mundshme kete teori.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.