Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

6,613 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Shaqiri tek Interi ne huazim falas. Nderkohe 2 milione bonus te lidhur me…

Sky – Shaqiri tek Interi ne huazim falas. Nderkohe 2 milione bonus te lidhur me…
Inter Club Staff

Sic tregojne nga SkySport24, ka te reja per sa i perket shifrave te marveshjes per Shaqirin: Interi do ta mare lojtarin ne nje huazim falas dhe blerja e detyrueshme eshte caktuar ne 15 milione euro ne vere plus dy milione euro bonus.

Ne menyre te vecante, nje milion euro do te shkoje ne kasat e Bayern Munich ne rast kualifikimi te Interit ne Champions League, nderkohe nje milion tjeter pasi lojtari te arrije nje numer te caktuar ndeshjesh me zikalterit (duhet te jete 15 ose 20). Tani ne kete moment qe po flasim po hidhen firmat ne te bardhe pas marveshjes verbale ndermjet paleve.

Do te kerkohet qe gjithcka te mbyllet sto dhe qe neser Shaqiri mund te jete ne Milano per vizitat mjekesore.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.