Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

759 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Shkembim Kuzmanovic-Nocerino? Per momentin…

Sky – Shkembim Kuzmanovic-Nocerino? Per momentin…
Inter Club Staff

Po flitet per nje shkembim te mundshem ndermjet Interit dhe Milanit. Lojtaret te cilet po perfliten jane Kuzmanovic dhe Nocerino. Per kete gje kane folur dy agjentet e lojtareve me njeri tjetrin dhe jo vete klubet. Kete e tregon Gianluca di Marzio pe SkySport.

Mazzarri ka deshiruar Nocerinon kur sterviste Napolin, dhe keshtu mund kete nje rikthim te interesit per te nga ana e teknikut. Nderkohe lojtari Serb nuk ka bindur shume tek Interi gjate sezonit te fundit dhe duket se nuk eshte ne planet e Walter Mazzarrit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.