Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

422 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Silvestre-Genoa gati. Mbyllet shume shpejt

SKY – Silvestre-Genoa gati. Mbyllet shume shpejt
Xhorxh Gellci

Matias Silvestre eshte gjithmone e me larg Interit. Sic raporton SkySport24, ne fakt, mbrojtesi argjentinas eshte nje hap larg Genoas, ku do te zevendesoje te larguarin Granqvist. Ne javen e ardhshme mund te mbyllet marreveshja mes Morattit dhe Preziosit.

Kujtojme qe Silvestre ishte shume prane Parmes ne shkembimin Cassano-Belfodil, por pastaj gjithcka deshtoi per shkak te deshires te lojtarit. Do te jete kjo hera e duhur per transferimin e tij?

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.