Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 18, 2018

Scroll to top

Top

3,031 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Sissoko e Mustafi: Ne Londer kerkojne shume. Per Keita eshte nje oferte nga Monaco…

Sky – Sissoko e Mustafi: Ne Londer kerkojne shume. Per Keita eshte nje oferte nga Monaco…
Juxhin Nebiaj

Te reja te rendesishme ne shtepine zikalter. Inter kerkon me ngulm Moussa Sissoko, por per momentin kjo tratative eshte shume e veshtire. Kjo per dy arsye: E para eshte cmimi i larte qe Tottenham i ka vendosur lojtarit, dhe e dyta do jete bindja e vete futbollistit i cili ndihet mjaft mire dhe ka kerkesa nga klube qe i garantojne vendin e titullarit ne Premier League.

Nje nder te preferuarit e Sabatinit eshte Keita i Lazio por ne mes eshte futur Monaco e cila ka ofruar 20 milion euro. Lotito kerkon 25+5 bonus.

Nje tjeter tratative e hapur eshte ajo me Arsenal per Shkodran Mustafin. Edhe per mbrojtesin Arsenal kerkon shume. Nje emer i ri eshte Aleksander Dragovic i Bayern Leverkusen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.