Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 23, 2020

Scroll to top

Top

445 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky Sport – Darmian, Vrsaljko dhe Zappacosta: tani Interi synon nje mbrojtes krahu

Sky Sport – Darmian, Vrsaljko dhe Zappacosta: tani Interi synon nje mbrojtes krahu
Bujar Berishaj

Interi nuk e ka ndermend te ndalet ne kete merkato.

Pasi kane mbyllur marreveshjen per Nainggolan nga Roma dhe me operacionet De Vrij, Asamoah e Lautaro Martinez te perfunduara, tani zikalterit jane ne kerkim te nje mbrojtesi te krahut te djathte.

Kjo pasi qe Cancelo nuk do te blihet dhe Santon eshte drejt largimit (eshte pjese e marreveshjes per Nainggolan se bashku me Zaniolo).

Sic raporton Sky Sport, jane tre emrat qe gjenden ne listen e Ausilios per kete rol. Eshte italiani Matteo Darmian i Manchester United qe vleresohet me rreth 20 milione euro nga anglezet dhe pastaj edhe Zappacosta e Vrsaljko.

Per keta dy te fundit ka vleresime te ngjashme me ate te Darmian nga Chelsea dhe Atletico Madrid respektivisht.

Por ne kete rol, ashtu sic thote Sky Sport, zikalterit do te marrin nje lojtar te besueshem dhe me vlere.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.