Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,088 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky Sport e bindur: “Marotta po shtyn fort me Zhang per te bere nje goditje: deshiron ta binde edhe per…”

Sky Sport e bindur: “Marotta po shtyn fort me Zhang per te bere nje goditje: deshiron ta binde edhe per…”
Inter Club Staff

Inter me sa duket e ka shume seriozisht per Manuel Akanji, i cili ka perfunduar ne qender te deshirave te Interit per prapavijen.

Per kete ka folur pak me pare edhe Sky Sport, e cila ka treguar te rejat e fundit rreth lojtarit te Borussia Dortmund.

Ja cfare thone ata: “Inter tashme me shitjen e Casadei ka nje buxhet te vogel edhe per mbrojtesin qe kerkon Inzaghi”.

“Nderkohe qe nga njera ane eshte Acerbi, nje mbrojtes qe deshiron Inzaghi, nga ana tjeter eshte Marotta qe deshiron nje lojtar tjeter”.

Sky – Inter, affondo per questo nome post addio Casadei: servono oltre 15 mln- immagine 2

“Ai i ka vene vetes nje qellim dhe ka nisur misionin te binde Steven Zhang per te investuar nje pjese te parave per Akanji te Dortmund”.

“Sipas Marottes, Akanji eshte nje mundesi shume e mire per Interin dhe mund te dale nje goditje e rendesishme ne fund”.

“Por per te arritur tek ai, duhet marre drita jeshile direkt nga Zhang, sepse lojtari mund te kushtoje diku tek 15 apo 20 milione euro”.

“Nuk eshte nje mision i lehte, por eshte nje mision qe Marotta e ka nisur me qellimin per ta derguar ne fund fare”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.