Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,618 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky Sport – Icardi, vjen edhe rinovimi: 5,5 milione ne sezon

Sky Sport – Icardi, vjen edhe rinovimi: 5,5 milione ne sezon
Bujar Berishaj

Pasi qe ka vendosur ndeshjen kunder Pescaras me nje dopiete dhe ka udhehequr drejt permbysjes kunder Juves me nje gol dhe nje assist, Mauro Icardi pritet qe se shpejti te firmos rinovimin me Interin.

Keshtu shpjegon gazetari i Sky Sport, Manuele Baiocchini qe nga profili i tij ne Twitter thote se zyrtarzimi do te arrij ne javen e ardhshme me nje klauzole prej 100 milione euro e vlefshme vetem per jashte Italie. Lojtari do te fitoj deri ne 5,5 milione euro ne sezon.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.