Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,378 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky Sport – Inter-Ansaldi: marveshja e mbyllur, ja detajet…

Sky Sport – Inter-Ansaldi: marveshja e mbyllur, ja detajet…
  • On 22/06/2016, 23:07

Marveshja eshte mbyllur, Ansaldi eshte lojtari i Interit. Pas kalimit me sukses te vizitave mjeksore, ne Humanitas te Rozzano, tani kemi dhe detajet e kontrates dhe shifrat e kalimit nga Genoa tek Inter. Sic raporton Sky Sport, ish mbrojtesi i Genoas do firomos nje kontrate 3 vjecare, me opsion per te katertin. Klubit te Enrico Preziosit do ti shkojne 7 milion euro, por ne kete marveshje do perfshihet kartoni i Diego Laxalt, keshtu Interit do i duhet te derdh ne arkat e Genoas 4,7 milion plus bonuse.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.