Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

844 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky Sport jep lajmin: “Marotta ka gati nje emer te madh per krahun e majte: ja ideja me e fundit.”

Sky Sport jep lajmin: “Marotta ka gati nje emer te madh per krahun e majte: ja ideja me e fundit.”
Inter Club Staff

Me siguri, pavarsisht se eshte blere edhe Kolarov, Interi do te bleje edhe nje lojtar tjeter ne krahun e majte.

Pastaj, vete Aleksandar Kolarov e ka pranuar ne konferencen per shtyp se ka ardhur per te luajtur ne qender te mbrojtjes.

Keshtu, Marotta po mendon per nje lojtar tjeter per ta afruar ne skuadren e Contes ku do te bente keshtu titullari ne krahut te majte.

Emri i pare i perfolur ka qene ai i Emerson Palmieri por me sa duket Marotta po mendon per dike tjeter.

Edhe ai luan tek Chelsea dhe eshte stervitur nga Antonio Conte ne te kaluaren dhe ka mbajtur me te nje mardhenie shume te mire.

Behet fjale per Marcos Alonso, i cili eshte drejt largimit gjithashtu (si italo-braziliani Emerson Palmieri) sidomos pas blerjes se Chilwell.

Zikalterit e dine qe operacioni do te kishte nje kosto te larte dhe deshirojne te bejne nje tentative sapo te largohet Dalbert.

Por ardhja e Marcos Alonso per Interin do te ishte nje arritje shume e mire: ai eshte nje lojtar i madh dhe ne krahun e majte do te ishte nje upgrade i rendesishem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.