Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 25, 2020

Scroll to top

Top

1,526 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky Sport – Me ne fund takim Wanda-Inter per rinovimin e Icardit neser: ja detajet

Sky Sport – Me ne fund takim Wanda-Inter per rinovimin e Icardit neser: ja detajet
Inter Club Staff

Me ne fund ka nje date per aq shume te priturin takim balle per balle ndermjet Wanda Nara dhe Interit per te diskutuar per rinovimin e Mauro Icardit. 

Sipas asaj qe tregon Sky Sport ne keto minuta, pritet qe takimi te ndodhe pikerisht neser, diten e premte 18 janar.

Kjo me sa duket eshte dita e shenuar me te kuqe nga Marotta dhe Interi per takimin me gruan-agjente te Mauritos.

Ky do te jete nje rast i mire per te folur per oferten e pare te Interit ne drejtim te kapitenit te saj qe u be pak muaj me pare dhe do te jete pikenisja e tratatives se re per rinovimin e tij.

Ne kete moment ekziston deshira e paleve per te vazhduar perpara se bashku dhe pritet qe rinovimi te ndodhe.

Gjithesesi me shume pritet te marrim vesh edhe gjate dites se neserme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.