Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 10, 2020

Scroll to top

Top

362 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky Sport: Stjarnan-Inter do te luhet me 20 gusht

Sky Sport: Stjarnan-Inter do te luhet me 20 gusht
Bujar Berishaj

Sic eshte raportuar nga redaskia e Sky Sport, ndeshja mes Stjarnan dhe Inter, e vlefshme per play-offin e Europa League, do te luhet me 20 gusht dhe jo me 21 gusht sic ishte percaktuar me pare, ne Laugardalsvollur te Rejkjavik.

Konfirmohen thashethemet qe vinin nga Islanda, menjehere pas shortit te hedhur diten e premte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.