Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

716 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky Sport – Suning te gatshem t’i ofrojne rinovimin Mancinit?

Sky Sport – Suning te gatshem t’i ofrojne rinovimin Mancinit?
Bujar Berishaj

Arrijne te reja rreth se ardhmes se Roberto Mancinit, qe ne oret e fundit ka pasur mundesi te takohet me kreret e Suning ne SHBA dhe presidentin Thohir.

Sic shpjegohet nga Sky Sport, pronaret e rinj jane duke hapur per mundesine e rinovimit te kontrates se teknikut italian, edhe pse nuk ka akoma siguri per skadencen e re te kontrates. Ne oret e ardhshme priten zhvillime te reja.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.