Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

675 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky Sport zbulon: “Inter gati te rrembeje talentin qe ka shperthyer ne Serie B? Ja detajet.”

Inter Club Staff

Me sa duket tek Interi ka nje emer te ri ne deshirat qe ka klubi per te investuar per te ardhmen e afert dhe jo vetem.

Behet fjale per Federico Gatti, mbrojtes i klasit 98, qe aktualisht luan me Frosinonen dhe po shkelqen vertete.

Lojtari sipas asaj qe ka zbuluar diten e djeshme Gianluca Di Marzio eshte afruar me Interin shume ne oret e fundit.

Gjithcka eshte zbuluar ne transmetimin Calciomercato L’Originale ne Sky Sport diten e djeshme dhe ka ndodhur ne menyre te papritur.

Ja cfare ka thene Di Marzio: “Me sa duket ka pasur nje takim te rendesishem diten e djeshme ndermjet Piero Ausilios dhe agjenteve te lojtarit.”

“Ata jane Dario dhe Gaetano Paolillo. Inter duket se ka per qellim kryesor qe te bllokoje direkt 18 vjecarin e Frosinones.”

“Behet fjale per nje kosto prej 7 milione eurosh ndersa Frosinone deshiron ta shese menjehere lojtarin por Interi mendon vetem per veren.”

“Eshte e mundur qe ne mes te futet edhe Sassuolo, qe ka mbi lojtarin e qendres nje korsi preferenciale.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.